مدل ساعت

مدل ساعت مچی را هوشمندانه انتخاب کنید! عکس جدیدترین مدل ساعت مچی

مدل ساعت مچی
مدل ساعت مچی

حدودا 90 همه افراد دارای حداقل یک مدل ساعت مچی می‌باشند و برخی از افراد به گونه‌ای هستند که اگر ساعت بر روی دست خود نداشته باشند در ان روز احساس خیلی بدی دارند. در واقع می‌توان گفت یکی از محبوب‌ترین اکسسوری‌ها بین افراد محسوب می‌شود.


همه ما می‌دانیم که مدل ساعت مچی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است: مدل‌های اسپرت، کلاسیک، طلا، نگین‌کاری شده، چرمی و … که بسته به نوع استایل خود می‌توانید مدل مناسبی را انتخاب کنیم.

مدل ساعت مچی استیل


برای انتخاب مدل ساعت مچی به چند نکته مهم توجه داشته باشید:

۱.قطر ساعت: دقت کنید که صفحه ساعت‌های مچی را متناسب با مچ دست خود انتخاب کنید. صفحه‌های بزرگ برای دست‌های ظریف اصلا ظاهر زیبایی ندارند.

مدل ساعت مچی شیک و سبک


۲. مدل ساعت:
هنگام انتخاب ساعت حتما استایل خود را نظر بگیرید؛ این‌که بیشتر حالت اسپرت را دوست دارید یا کلاسیک؟ دوست دارید ساعت شما پر از نگین‌های زیبا باشد و یا از صفحه ساده‌ای تشکیل شده باشد؟! پس تیپ روز مره و سلیقه خود را فراموش نکنید.


۳. کارایی ساعت:
در نظر داشته باشید که ساعت مچی مورد نظر را برای چه منظوری می‌خواهید؟ برای استفاده روزانه و یا برای استفاده در مجلس‌های رسمی و مهمانی‌ها


۴. فقط سلیقه خود را در نظر بگیرید:
برای انتخاب مدل ساعت مچی سعی کنید به نظر دیگران توجه نکنید! مخصوصا پس از خرید آن! زیرا ساعت مچی جزء وسایلی است که خود شما هرروز با آن سر و کار دارید و آن را برروی دست خود می‌بینید.


۵. استیل یا طلایی:
خیلی از ما بین رنگ استیل و طلایی شک می‌کنیم! اما جای شکی باقی نماند زیرا این تماما به خود شما بستگی دارد. اگر مایل هستید که مدل ساعت مچی بر روی دستتان جلوه زیادی داشته باشد می‌توانید از رنگ طلایی استفاده کنید.


۶. رنگ رزگلد انتخاب خوبی است؟ باید بگوییم یکی از زیباترین رنگ‌های ساعت مچی رنگ‌های رزگلد می‌باشند؛ اگر شما از دسته افرادی هستید که هم تیپ‌های کلاسیک میزنید و هم اسپرت این رنگ انتخاب بسیار خوبی برای شما می‌باشد.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ