مدل کت و شلوار, مدل لباس زنانه

منتخب مدل کت و شلوار زنانه 2020 برای شیک‌پوشان!

مدل کت و شلوار زنانه 2020

کدام مدل کت و شلوار زنانه 2020 جدیدتر است؟ در چند سال اخیر یکی از آیتم‌های بسیار پرطرفدار شد که هنوز هم ترند می‌باشد و طراحان با اشتیاق هنوز هم در طراحی مدل لباس خود از آن‌ها استفاده می‌کنند و با ایده‌های جدید مدل‌های شیک و زیبایی را روانه بازار می‌کنند

اما مدل کت و شلوار زنانه 2020 که برای این روزها بسیار پرکاربرد می‌باشد دارای انواع مختلفی است.
همانطور که میدانید استفاده از لباس‌هایی با سایز بزرگ‌تر بسیار ترند می‌باشد. پس استفاده از این ایده در طراحی کت و شلوار زنانه در سال 2020 نیز قطعا استفاده خواهد شد. پس یادتان باشد که اگر یک سایز بزرگتر از سایز .واقعی خود بپوشید بسیار زیباتر می‌باشد

مدل کت و شلوار زنانه دمپا پاکتی

سنت شکنی در استفاده از رنگ‌ها برای مدل کت و شلوار زنانه 2020 نیز بسیار قابل توجه می‌باشد؛ دیگر استفاده از رنگ‌های تیره برای کت و شلوارهای زنانه باب نیست و استفاده از رنگ‌های شادتر حتی سفید نیز بسیار روال شده است.

استفاده از شلوار دمپا گشاد و دمپا پاکتی نیز برای مدل شلوار کت و شلوارهای 2020 برای خانم‌ها بسیار پرکاربرد شده که زیبایی خاصی به استایل شما می‌بخشد. در واقع سبک‌های قدیمی دوباره به عرصه مد راه پیدا کرده است.
استفاده از دکمه‌های نسبتا بزرگ نیز بسیار رواج دارد که شما هم می‌توانید از آن‌ها برای مدل کت و شلوار زنانه 2020 استفاده کنید.

مدل آزاد کت و شلوار زنانه 2020

از آستین‌های پفکی و مچی می‌توانید ایده بگیرید و در مدل کت و شلوار 2020 از استفاده کنید. مطمئن باشید که ظاهرتان خیلی خاص و شیک خواهد شد. اگر خواهان تیپ‌های اسپرت می‌باشید سعی کنید از این مدل آستین‌ها استفاده نکنید و بیشتر به سمت یقه‌های اسپرت، آستین‌های ساده و عدم استفاده از اکسسوری بروید. همچنین می‌توانید از کتونی‌های اسپرت استفاده کنید تا جذاب تر به نظر برسید. استفاده از کفش‌های مجلسی پاشنه دار برای کت‌های آستین پفکی بسیار پیشنهاد می‌شود.

همانطور که می‌دانید استفاده از یقه انگلیسی از ابتدا جزء برترین مدل‌ها برای کت و شلوار بوده است. اما در سال 2020 طرح یقه‌های انگلیسی زنانه را مقداری تغییر دادند. یک سمت یقه را بزرگ‌تر و سمت دیگر را کوچکتر، قسمت بالایی را کوچکتر و قسمت پایین را بزرگ‌تر و بالعکس طراحی می کنند‌. همچنین از یقه‌های دیگر نیز استفاده می‌کنند ماننده یقه‌های هفت، اسپرت، قلبی و …

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ