خدمات زیبایی

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش‌های پرطرفدار برای زیباجویان است. در جواب به سوال میکروبلیدینگ ابرو چیست باید بگوییم که در این روش، با استفاده از تیغ یا بلید، برشی در پوست ایجاد می‌کنند که زمینه را برای نفوذ رنگ به داخل پوست را فراهم می‌کند. درواقع همین برش باعث رنگ گرفتن پوست و نفوذ رنگ به لایه‌های عمیق‌تر پوست می‌شود.

تیغه میگروبلیدینگ

درست است که رنگ به ریز پوست نفوذ می‌کند، اما ماندگاری آن در افراد مختلف باتوجه به نوع پوست و دفعات ترمیم، متفاوت است. معمولا هر چند وقت یک بار زیباجو باید برای ترمیم اقدام کند، چرا که رنگ میگروبلیدینگ کم رنگ‌تر شده است و دیگر جلوه قبلی را نخواهد داشت.

میکروبلیدینگ چیست

از آن جایی که آگاه شدید که میکروبلیدینگ ابرو چیست و روش انجام این کار بر پایه برشی است که در سطح پوست ایجاد می‌شود، باید نکات بهداشتی و موارد منع انجام از قبل کاملا بررسی شود، چرا که ممکن است در صورت رعایت نکردن بهداشت در حین کار توسط سالن و بعد از کار توسط زیباجو، سلامت زیباجو تهدید شود.

از این رو حتما پیشنهاد می‌شود که در صورت اطمینان کافی از سالن و مطمئن بودن از رعایت نکات بهداشتی، این کار را انجام دهید.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ