استایل دخترانه

جدیدترین ایده های تیپ دخترانه اسپرت

تیپ دخترانه اسپرت

تیپ دخترانه اسپرت از جمله تیپ های جذاب و محبوب برای بانوان و دختران جوان است که لزوما مخصوص ورزشکاران و حرفه ای ها نیست. استایل مربوط به بانوان همانطور که بصورت رسمی و مجلسی شیک و مورد پسند است، بصورت ورزشی و اسپرت نیز بسیار دوست داشتنی است؛ چرا که یکی از بهترین گزینه ها برای تیپ روزمره و احت به شمار میرود.

استایل دخترانه بصورت کژوال و روزمره کاملا با تیپ دخترانه اسپرت متفوت است و نباید به جای هم اشتباه گرفته شوند. تیپ کژوال به معنی پوشیدن لباس های آزاد و راحت مثل شلوار جین های گشاد همراه با تیشرت های آزاد یا پیراهن اورسایز و همچنین یک کفش راحت مثل کفش کتانی است؛ اما تیپ دخترانه اسپرت صرفا به معنی پوشیدن لباس های ورزشی یا با تم ورزشی و همچنین کفش های کتانی و کوله پشتی و سایر اکسسوری های مربوطه است.

برای یک تیپ دخترانه اسپرت لازم است سوییشرت یا هودی ورزشی، تیشرت،تاپ یا بلوزهای ورزشی با شلوارهای گرمکن یا لگ های ورزشی ست شوند. همچنین میتوان از انواع کلاه ها یا هدبندهای ورزشی نیز برای استفاده در قسمت موها استفاده کرد. بستن موها بصورت گوجه یا دم اسبی نیز میتواند از مزاحمت موها هنگام وزرش یا پیاده روی جلوگیری کرد.

همچنین داشتن یک کوله پشتی یا کیف کمری زیبا برای ست کردن با تیپ دخترانه اسپرت میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای کیف باشد. میتوان از رنگ های بکار رفته در ظاهر استفاده کرده و یا از رنگ های شاد و نئونی به عنوان یک آیتم خاص در ست استفاده کرد.

معمولا لگ یا شلوار ورزشی از لحاظ رنگبندی با گرمکن یا بلوز ست میشود؛ به این صورت که رگه یا قسمت هایی از رنگ بالا تنه در قسمت پایین تنه بکار رفته و یا برعکس. البته استفاده از رنگ های خنثی مثل مشکی و سفید یا خاکستری برای شبوارهای ورزشی میتواند دست ما را در ست کردن بالا تنه در تیپ دخترانه اسپرت بیشتر باز بگذارد.

به کار گرفتن رنگ های لایت و ملایم و در عین حال شاد و زیبا در تیپ دخترانه اسپرت میتواند سبب ایجاد حس آرامش و انرژی مثبت بیشتری در دید بیننده شود. خلاقیت در به کار گرفتن ایده هایمان در ایجاد تیپ ورزشی میتواند باعث خاص شدن ظاهر ما شود. بعنوان مثال همیشه هم لازم نیست از کفش کتانی در تیپ ورزشی خود استفاده کنیم؛ پوشیدن یک بوت یا کفش کالج نیز میتواند ظاهر ما را زیبایی خاصی ببخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ