مدل مو زنانه, مدل مو کوتاه

جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه که شما را جذاب‌تر از همیشه می‌کند!

مدل موی کوتاه زنانه
مدل موی کوتاه زنانه

مدل مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبا ساختن یک چهره، چه برای زنان و چه برای مردان است. با توجه به مشخصات فردی هر کس مثل فرم صورت، سن، قد، جنس موها و … میتوان مدل مو مناسبش را پیدا کرده و انتخاب کرد.

در گذشته پذیرش و فرهنگ عمومی مردم بر این باور بوده که زنان صرفا باید موی بلند و مردان موی کوتاه را برای خود انتخاب کنند؛ در نتیجه خانمی با مدل مو کوتاه زنانه از نظر آنها احتمالا فاقد جذابیت و مقبولیت بوده است.

اما خوشبختانه با گذشت زمان و ظهور استایل های جدید و هنجارشکن برای خانم ها، داشتن مدل موی کوتاه زنانه نیز بین خانم ها خصوصا دختران جوان و نوجوان بسیار ترند و محبوب شده است.

یکی از دلایل این محبوبیت بالا برای داشتن مدل موی کوتاه زنانه، راحتی در نگه داری و استایل کردن موهای کوتاه خصوصا برای موقعیت های روزمره و دوستانه و غیر رسمی است. نگه داری و مراقبت از موهای بلند برای خانم ها امری بسیار پرزحمت و هزینه بر است، خصوصا وقتی پای رنگ مو به میان می آید که سبب آسیب دیدن موها و نیاز به مراقبت و توجه بیشتر میشود.

همچنین استایل کردن و آرایش دادن موهای بلند نیز بدون استفاده از مواد و ابزار مختلف و حرفه ای و کمک گرفتن از کسی بسیار سخت و حتی نشدنی است؛ به ویژه وقتی قرار باشد خود را برای یک مهمانی مجلل عروسی و یا یک قرار رسمی مهم آماده کنیم؛ اما مدل موی زنانه کوتاه میتواند برای ما موهبتی باشد که در این مواقع به کمک مان آمده و یک استایل خاص و شیک را در کمترین زمان به ما هدیه میدهد.

مدل موی کوتاه زنانه تنوع بالایی دارند. محبوب ترین مدل ها مثل مدل پیکسی، باب، لیر و غیره خود انواع مختلفی دارند که با توجه به شرایط و علاقه هر فرد انتخاب میشوند.

البته داشتن مدل موی کوتاه برای بانوان بسیار ریسکی و گاها سخت است زیرا بیشتر آنها به موهای بلند خود علاقه و وابستگی دارند و حاضر نیستند از آنها بگذرند؛ حتی به قیمت زیباتر شدن! برای این دسته از بانون توصیه میشود ابتدا با ایجاد کوتاهی در قسمت چتری های خود، کوتاهی را تجربه کرده و به نوعی امتحان کنند.

مدل کوتاهی چتری زنانه نیز بسیار متنوع است که با توجه به فرم صورت و سن و سال متغیر بوده و گاه حتی با کوتاهی اندک، تغییر بزرگی در چهره فرد ایجاد کرده و باعث بالا رفتن حس اعتماد به نفس و نشاط در فرد میشود.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ