آرایشگاه مردانه, مدل مو مردانه

انتخاب صحیح مدل مو کوتاه مردانه چهره شما را زیر و رو می‌کند!

مدل مو کوتاه مردانه

اکثر آقایان برای انتخاب مدل مو کوتاه مردانه همیشه راحت‌ترین راه را انتخاب میکنند که آن هم انتخاب مدل مو همیشگی خودشان می‌باشد. اما گاهی ایجاد یک تنوع می‌تواند حال ما را بهتر از قبل کند!

ازآنجایی که آقایان برای داشتن مدل مو مردانه دوست ندارد ریسک پذیر باشند اما شاید با انتخابی درست بتوانند مدل مو کوتاه مردانه ای را انتخاب کنند که چهره آن‌ها را دلنشین‌تر و حتی جذاب‌تر از قبل نشان دهد.

چند پیشنهاد برای انتخاب مدل مو کوتاه برای آقایان:

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مدل مو کوتاه مردانه را متناسب با فصلی که در آن قرار دارید انتخاب کنید؛ مدل‌هایی که بسیار کوتاه هستن و نیاز به آرایش و رسیدگی زیادی ندارند برای فصل تابستان بهترین گزینه می‌باشند.

البته این نکته را در نظر بگیرید که رسیدگی به موها در هر زمان چقدر می‌تواند چهره یک آقا را متفاوت‌تر کند! برای این هدف می‌توانید از مدل‌های فشن‌تر استفاده کنید! این مدل‌ها بسیار خاص و جوان پسندتر می‌باشند.

مورد دیگری را که باید در نظر بگیرید این است که یک آرایشگاه مردانه حرفه‌ای انتخاب کنید! فردی که تشخیص دهد متناسب با ظاهر شما چه مدلی از مو کوتاه به صورتتان می‌آید و و به شما مشاوره بدهد بسیار مهم می‌باشد. به قول معروف باید بدانید که ریش و قیچی را به دست کی می‌سپارید!

یکی از مدل‌های مو کوتاه مردانه انتخاب مدل‌های ساده می‌باشد که بیشتر برای آن دسته از آقایانی است که زیاد اهل مدل‌های روز نمی‌باشند و یا بسته به شغل و موقعیت اجتماعی خود باید از مدل‌های کوتاه ساده استفاده کنند.

به فرم صورت خود توجه کنید! برای صورت‌های گرد، کشیده، استخوانی، صورت‌هایی با پیشانی و چانه‌های بلند یا کوتاه باید مدل‌های مناسبی را انتخاب کنید. همچنین میزان حجم مو نیز بسیار تاثیرگذار می‌باشد. بسیاری از مدل مو کوتاه مردانه وجود دارد که با داشتن حجم زیاد مو بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ