اکسسوری, مدل روسری

بهترین های مدل روسری ؛ شیک ترین و جذاب ترین مدلهای روسری بهار و تابستان 2020

مدل روسری

روسری یکی از محبوب ترین و جذاب ترین اکسسوری های پوشش بین خانم های محجبه است که میتواند استایل آنها را به کلی تغییر داده و تحول ببخشد. چه خانم های چادری و چه خانم های مانتویی میتوانند از انواع مدل روسری در ظاهر روزمره، رسمی و یا مجلسی خود استفاده کرده و ظاهری خاص برای خود ایجاد کنند.

مدل روسری
مدل روسری

مدل روسری بسته به مناسبتی که استفاده میشود میتواند مورد انتخاب قرار بگیرد. بسیاری از بانوان در مجالس و میهمانی ها و عروسی ها از روسری استفاده میکنند. برای این مدل مناسبت استفاده از روسری های طرح دار و با رنگ های جذاب و شاد و پرانرژی میتوانند گزینه های خوبی باشند و حسابی به چشم بیایند.

مدل روسری
مدل روسری

همچنین در بسیاری از مناسبت های رسمی و قرارهای کاری، پوشیدن روسری های با رنگ های آرام و موقر و طرح های دلنشین میتوانند تاثیرپذیری بالایی ایجاد کرده و یک ظاهر منحصر بفرد رقم بزنند. مدل روسری اگر متناسب با سایر اجزای پوشش انتخاب شود، میتواند بهترین و خاص ترین ظاهر را برای فرد ایجاد کند، زیرا همه کس اعتماد به نفس پوشیدن آن را ندارند.

مدل روسری
مدل روسری
مدل روسری

استفاده از روسری صرفا محدود به خانم های محجبه نمیشود؛ بسیاری از برندهای مطرح دنیا نیز در کالکشن های خود انواع مدل روسری را عرضه میکنند که در فصول مختلف در طرح ها و جنس های متناسب فصل ارائه میشوند. برندهایی مثل گوچی، بربری، هرمس،فندی و … از برندهای صاحب نام در تولید روسری های زیبا هستند.

استفاده از روسری به فصل خاصی محدود نمیشود و در همه فصول میتوان از انواع روسری با ضخامت های کم و زیاد استفاده کرد. برخی روسری ها مثل روسری های ابریشمی و ساتن حتی به عنوان روسری های چهارفصل شناخته شده و در همه فصول و البته در مناسبت ها میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین میتوان بسته به مدل یقه مانتو از روش های مختلفی برای بستن گره روسری استفاده کرده و تنوع به کار برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ