خط چشم, مدل آرایش چشم

40 مدل خط چشم جدید و شیک برای انواع مختلف چشم

مدل خط چشم جدید

یکی از پرطرفدارترین آیتم‌ها هنگام آرایش کردن مدل خط چشم می‌باشد که اکثر خانم‌ها سعی دارند جدیدترین مدل و زیباترین حالتی که چشمانشان می‌آید انتخاب کنند.
خط چشم‌ها که در دسته مدل آرایش چشم قرار می‌گیرند دارای انواعی هستند که می‌توان به خط چشم‌های باریک و ساده، گربه‌ای، پهن، خلیجی نام برد.


به خاطر بسپارید که انتخاب مدل خط چشم جدید به طور مستقیم وابسته به حالت چشم شما دارند. یعنی اگر مدل خط چشمی ترند شود اما برای صورت و چشمان شما مناسب نباشد باید از آن اجتناب کنید.


در سال ۲۰۲۰ جدیدترین مدل برای کشیدن خط چشم استفاده از خط‌های رنگی می‌باشد. این سبک قابل پیاده شدن برروی چشمان همه ما می‌باشد. بدین صورت که مدل محبوب و جدید خط چشم خود را به صورت رنگی بکشید.
بسیاری از برندهای لوازم آرایشی این محصول را روانه بازار کرده‌اند. اما در صورت عدم تهیه آن می‌توانید از مداد چشم‌های رنگی که در رنگ‌های بسیار زیبایی موجود می‌باشند استفاده کنید.


توجه داشته باشید که اگر از سایه چشم‌های رنگی استفاده می‌کنید بهتر است از خط چشم‌های مشکی نیز استفاده نمایید و یا خط چشم کمی تیره‌تر از سایه چشم انتخاب کنید.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ