مام استایل

شلوار مام استایل: جذاب ترین ترند شلوار قرن 21 بین دختران

مام استایل

شاید باوراین موضوع که زمانی پوشیدن شلوارهای مام استایل توسط خانم ها چقدر توی ذوق میزد و باعث شنیدن طعنه و کنایه و حتی گاها شوخی و جک از اطرافیان میشد، برای ما بسیار سخت و تعجب آور باشد؛ چرا که این استایل از شلوارها امروزه به یکی از محبوب ترین و واجب ترین آیتم های کمد خانم ها، خصوصا دختران جوان شده است.

اگر بگوییم جین های مام استایل روزمره یا کژوال جوانان را به تسخیر خود دراورده اند، اغراق نکرده ایم. اگرچه ممکن است هنوزهم برای عده ای پوشیدن این مدل جین جا نیفتاده باشد و گنجاندن آن در استایل شان برایشان غیر ممکن باشد؛ ولی نمیتوان از تاثیر بالای این شلوارها بر روی عده زیادی از دختران و رقابت آنان بر سر ایجاد استایل های جذاب و متفاوت با جین مام استایل در فضای مجازی چشم پوشی کرد.

شاید بپرسید اصولا تعریف شلوار مام استایل چیست و به چه نوع شلوارهایی گفته میشود؛ مام استایل یک اصطلاح عامیانه متعلق به شلوارهای جین با فاق بلند و قواره بزرگ است که برای اولین بار در اوایل دهه 1990 در آمریکا مطرح شد و از آنجایی که پس از مدتی بین زنان میان سال در آمریکا مورد استقبال قرار گرفت، این اصطلاح به معنی استایل مادرانه را لقب گرفت.

دلیل این محبوبیت زیاد بین خانم های میان سال را شاید بتوان به ویژگی های خاص شلوارهای مام مثل گشادی شلوار که برای بیشتر اندام ها مناسب است و یا فاق بلند که باعث پوشاندن ناحیه شکم و پهلو میشود، نسبت داد. با ظهور شلوار مام دیگر کسانی که از اندام خود راضی نبودند و اعتماد بنفس لازم برای پوشیدن شلوار جین تنگ و چسبان را نداشتند، توانستند بار دیگر شلوار جین را به استایل روزانه خود برگردانده و به کمک آن ایرادات اندامی خود را پنهان کنند.

حال پس از گذشت سالها از آن دوره، این شلوارها مجددا و این بار در میان جوانان تبدیل به یکی از جذاب ترین ترندهای دنیای مد و فشن و استایل دخترانه روزمره تبدیل شده است. حس راحتی و سبکی در عین داشتن استایل جذاب و منحصربفرد بزرگترین ویژگی پوشیدن جین های مام است.

این مدل خصوصا برای آن دسته از افرادی که اندام ساعت شنی دارند میتواند گزینه بسیار مناسبی برای جذاب تر نشان دادن پایین تنه و کشیده تر نشان داده شدن قد پاها باشد.

اینکه با پوشیدن جین مام استایل بتوانید یک استایل شیک و خیره کننده داشته باشید، کاملا به نحوه استایل کردن جین و استفاده از آیتم های دیگر در استایل تان بستگی دارد. اگر نتوانید به خوبی از عهده این کار برآیید، جین مام صرفا یک شلوار بدقواره و نافرم در استایل شما خواهد بود که ممکن است در نگاه اول به تن شما زار بزند بدون اینکه جذابیتی در کار باشد.

اما نگران نباشید؛ استایل کردن جین های مام آنقدرها هم کار سختی نیست. کافی است در فصول گرم آن را با یک نیم تنه یا تیشرت جذاب، کفش کتانی، کوله پشتی و در فصول سرد با یک بلوز بافت اورسایز، یک نیم بوت کابوی و اکسسوری های لازم استایل کنید.

البته حتی با قانون شکنی هایی مثل استایل کردن جین مام با کفش پاشنه بلند و یا شومیزهای شیک و مجلسی نیز میتوان استایل درخور توجه و کمیابی برای مهمانی ها یا دورهمی های دوستانه ایجاد کرد. شومیز یا پیراهن اگر توی شلوار باشد، میتواند فرم شلوار مام را بیشتر حفظ کند.

همچنین اضافه کردن یک کت کوتاه چرمی یا جیر و یا کاپشن های کوتاه جین نیز میتواند انتخاب خوبی برای همراهی با این مدل شلوار در روزهای پاییزی یا بهاری باشد. اگر تصمیم گرفتید در روزهای سرد زمستانی یک پالتو یا کت تدی را به استایل خود اضافه کنید بهتر است از مدل های اور سایز که کمی برای تان بزرگ است کمک بگیرید. راحتی و فرم استایل مام را در کل استایل تان حفظ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ