مدل طلا

مدل انگشتر طلا در طرح‌های جدید و خاص؛ زیباترین مدل‌های روز

مدل انگشتر طلا

طلا و جواهرات از جمله اکسسوری های بسیار محبوب نزد بانوان هستند که همیشه ترند بوده و به دلیل ارزش بالای آنها، یک اکسسوری خاص و شیک محسوب میشوند. از بین انواع مدل های طلا، مدل انگشتر طلا به دلیل موارد استفاده خاص آن از ارزش ویژه ای برخوردار است؛ چرا که از انگشتر طلا بیشتر به عنوان نماد و حلقه ازدواج و یا یادبود عزیزان و میراث خانوادگی استفاده میشود.

مدل انگشتر طلا
مدل انگشتر طلا

انگشتر طلا بسته به علاقه افراد میتواند پهن و پر زرق و برق و یا باریک و ساده تر باشد. انگشتر مدل طلا میتواند زینت و شکوه خاصی به دستان بانوان ببخشد، حتی اگر بسیار ساده و ظریف باشد. اصولا هر کس متناسب با توجه به سلیقه، تیپ شخصیتی، مورد استفاده و البته بودجه خود یک مدل انگشتر برای خود انتخاب میکند که میتواند طیف متنوعی از مدل های انگشتر طلا را دربر بگیرد.

برای انتخاب مدل انگشتر طلا میتواند در رنگ های مختلف زرد، سفید، رزگلد و یا ترکیبی از این رنگ ها باشد. همچنین میتواند مزین به انواع جواهرات و سنگ های قیمتی مثل یاقوت، زمرد، الماس و یا فیروزه باشد و یا برای کاهش هزینه، از نگین های مصنوعی در آن استفاده شده باشد.

معمولا مدل انگشتر کلاسیک متشکل از یک رینگ ساده و یک تک نگین جواهر یا مصنوعی است که مورد دلخواه بسیاری از خانم های جوان خاص پسند و همچنین گزینه بسیار مناسبی برای حلقه نامزدی و ازدواج است.

اما بسیاری از خانم ها نیز مدل های درشت تر و پر زرق و برق تر را برای یک انگشتر طلا ترجیح میدهند، زیرا با وجود آن میتوانند در میهمانی ها و مجالس بیشتر بدرخشند. بسیاری از این انگشترهای طلا حتی فاقد جواهرات بوده و صرفا طلای خالص میباشند که زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند.

 انگشترهای ظریف و بدون نگین یا با نگین های ریز و کم قیمت تر، انتخاب خانم های شاغل و یا فعال در محیط بیرون از منزل برای انگشتر طلا است؛ زیرا با انتخاب چنین مدلهایی میتوانند ضمن راحتی و آسوده خاطر بودن از حفظ انگشتر خود، زیبایی و زینت دستان خود را نیز حفظ کنند.

هنگام انتخاب انگشتر طلا باید به سایز انگشتان دست توجه کرد. نگین های گرد و ریز با رینگ های ظریف بیشتر مناسب انگشت های باریک و نگین های درشت و چهارگوش یا رینگ های پهن و کشیده مناسب انگشت های تپل و کوتاه میباشند. همچنین توجه کنید هنگامی که برای خرید انگشتر طلا اقدام میکنید، زمانی مثل بعد از ظهر باشد که انگشتان در سایز واقعی خود هستند، بقدر کافی گرم هستند و ورمی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ