مدل سایه چشم جدید

مدل سایه چشم جدید و خاص؛ عکس جدیدترین مدل‌های سایه چشم

همه ما زمانی که می‌خواهیم به مهمانی برویم به دنبال انتخاب مدل سایه چشم جدید هستیم تا چهره متفاوت‌تری نسبت به قبل داشته باشیم و مدل آرایش جدیدتری را امتحان کرده باشیم. البته باید در نظر داشته باشیم که این برای کشیدن سایه چشم‌ها باید علاوه بر دقت، وقت مناسب نیز داشته باشیم.

از آنجایی که سایه چشم یکی از جذاب‌ترین قسمت‌ها مدل آرایش چشم می‌باشد قصد داریم در این صفحه جدیدترین مدل‌های سایه چشم را به شما معرفی کنیم تا با یک آرایش زیبا حضور خود را پررنگ‌تر کنید.

اگر دقت کرده باشید امروزه اکثر سایه ‌های چشم به صورت ساده و ملایم انتخاب می‌شوند. استفاده از رنگ‌های یکدست پشت پلک، چشمان ما را زیباتر خواهد کرد که گاه با کشیدن یک خط چشم مناسب میتوانید چشمان خود را زیباتر کنید.

مدل سایه چشم جدید
مدل سایه چشم یک رنگ

برای انتخاب مدل سایه چشم جدید مهمترین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید حالت چشم‌هایتان می‌باشد. اگر چشم‌های گردی دارید و دوست دارید کشیده به نظر آید می‌توانید مدل سایه چشم را این بار تا بعد از گوشه خارجی چشم‌هایتان بکشید تا زیباتر به نظر بیایید.

مدل سایه چشم جدید با هایلایتر

استفاده از سایه‌های مات و اسموکی برای چشم‌ها یکی از مدل‌هایی است که طرفدار خاص خود را دارد پس متناسب با مهمانی و مراسم خود می‌توانید از این مدل‌های جذاب نیز استفاده کنید.

یکی از مدل‌های سایه چشم جدید که امروزه طرفدارهای زیادی پیدا کرده است استفاده از سایه‌های اکلیلی می‌باشد. بهتر است بدانید که استفاده بیش از اندازه از آن‌ها باب نیست و می‌توانید به مقدار مناسبی از آن‌ها را استفاده کنید.

استفاده از هایلایتر می‌تواند درخشش زیبایی به سایه چشم شما بدهد! با استفاده از هایلایتر در گوشه‌های ابتدایی چشم، چهره شما جذاب‌تر به نظر می‌رسد. پس از آن غافل نشوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه‌های اجتماعی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.