مدل کیف چرم

انواع مدل کیف مشکی چرم : از زنانه تا مردانه

مدل کیف مشکی چرم

کیف چرم یکی از جذاب ترین انواع مدل کیف است که هم برای مردان و هم برای زنان در هر سنینی قابل استفاده و بسیار محبوب است. مدل کیف مشکی چرم به دلیل جنس چرم به کار رفته شده در آن، خصوصا از نوع چرم طبیعی، عموما بصورت مدل های ساده و کلاسیک طراحی و عرضه شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. شاید قیمت آنها کمی بالا باشد اما با توجه به طول عمر بسیار بالا و کاربرد عمومی و زیادشان کاملا مقرون به صرفه میباشند.

مدل کیف مشکی چرم
مدل کیف مشکی چرم

مدل کیف چرم در رنگ های مختلف مشکی، قهوه ای، عسلی، سماقی، قرمز و … تولید میشوند که مدل کیف مشکی چرم از محبوب ترین مدل ها میباشد زیرا به راحتی و با هر تیپی ست میشود. مدل کیف مشکی چرم از چرم مصنوعی یا طبیعی ساخته میشود که درجه کیفی مختلفی دارد. حتی چرم مصنوعی با درجه کیفی الف نیز بسیار خوش ساخت با طول عمر طولانی میباشد و ارزش خرید دارد.

مدل کیف مشکی چرم میتواند در انواع مدل های چرم نیز عرضه شود. از چرمی ساده گرفته، تا مدل های ورنی و جیر که از دیگر انواع چرم بوده و صرفا در ظاهر و میزان براق بودن و جنس سطح با یکدیگر تفاوت دارند.

مدل کیف مشکی چرم
مدل کیف مشکی چرم

همچنین مدل کیف مشکی چرم میتواند در انواع سایز بندی ها با قابلیت ها و کاربری های مختلف ساخته شود. مدل های کوچک کمری، کوله پشتی و رودوشی با بندهای چرمی از جمله مدل هایی هستند که هم توسط خانم ها و هم آقایان استفاده شده و برای مناسبت های روزمره، قرارهای دوستانه، ملاقات های غیر رسمی و یا وقت گذرانی در طبیعت و کوه و جنگل بسیار مناسب و کارآمد هستند. این مدل از کیف های چرم با وجود کوچک بودن، به دلیل داشتن جیب های زیاد بسیار جادار و مفید میباشند.

مدل های کیف دستی و یا مدل رودوشی با بند زنجیری و یا سگک های فلزی از انواع مدل کیف مشکی چرم هستند که برای قرارهای رسمی و یا مجالس میتوانند انتخاب های متناسبی بدای بانوان و دختران جوان باشند.

مدل کیف های چرم در سایز بزرگتر و بعنوان کیف های زنانه دستی نیز تهیه و تولید میشوند. این مدل از کیف ها با توجه به سایز متناسب شان برای بسیاری از مناسبت ها برای خانم هایی که وسیله زیاد دارند میتوانند کمک کننده باشند. همچنین برای خریدهای روزمره که ممکن است ساعت ها طول بکشند، این مدل از کیف میتواند گزینه خوبی باشد.

مدل کیف مشکی چرم
مدل کیف مشکی چرم

مدل کیف چرم بصورت کیف سامسونت و کیف مدارک و کوله پشتی نیز برای آقایان تولید میشود که بسیار خوش ساخت و همواره مورد استقبال بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ