خدمات زیبایی

معرفی مراکز آموزش میکروبلیدینگ با دریافت مدرک معتبر

آموزش میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یک کار بسیار ظریف است و به دقت و مهارت زیادی نیاز دارد، به همین دلیل آموزش میکروبلیدینگ به صورت صحیح و اصولی اهمیت پیدا می‌کند. در مرکز معتبر آموزش میکروبلیدینگ توسط افراد حرفه‌ای، هنرجو با نحوه‌ی کار با ابزار، طراحی حرفه‌ای ابرو، نحوه‌ی گرفتن دست و فشار مناسب و همچنین رنگ آشنا می‌شود که در ادامه به هریک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

مراکز آموزش میکروبلیدینگ

قبل از آموزش جهت خدمات زیبایی میکروبلیدینگ، شما باید با مورادی آشنا شوید که در روند آموزش به شما کمک می‌کند و برای اینکه کار را به صورت اصولی و حرفه‌ای انجام دهید، به این نکات نیاز دارید. پس در مراکز معتبر برای آموزش میکروبلیدینگ باید بدانید که آموزش‌ها به دو صورت:

  1. تئوری
  2. عملی انجام خواهد شد.

آموزش تئوری میکروبلیدینگ

  • آشنایی با آناتومی صورت انجام می‌گیرد، چرا که طراحی ابرو اگرچه به دلخواه فرد انجام می‌شود، اما باید فرم صورت نیز در نظر گرفته شود و از طرف متخصص به فردی که قصد انجام میکروبلیدینگ دارد راهنمایی صورت بگیرد.
  • با ابزار مخصوص آن (قلم دستی نقره‌ای، تیغه بیلد یا سوزن سر کج، قلم میکرو، رنگ و قلم خارج از مرکز) آشنا خواهید شد.
  • علاوه بر آن، نوع رنگی که انتخاب می‌شود نیز مهم است. به همین دلیل آموزش ترکیب رنگ و آشنایی با بهترین برند رنگ‌ها جهت انجام میکروبلیدینگ نیز باید صورت بگیرد.
  • میکروبلیدینگ تکنیک‌های مختلفی از جمله لیفت طبیعی یا نچرال دارد که هنرجو باید با این روش‌ها آشنا شود

دوره عملی میکروبلیدینگ

پس از آشنایی با موارد بالا در دوره‌های آموزشی میکروبلیدینگ نوبت به آموزش عملی آن می‌باشد. برای این کار به یک مدل احتیاج دارید که با حضور مربی خود شروع به انجام کار خواهید کرد.

از موارد دیگر که باید در نظر گرفته شود، نحوه صحیح کار با قلمی است که میکروبلیدینگ بوسیله آن انجام می‌شود. باید حتما آموزش این مورد به خوبی انجام شود، چرا که در روند کار تاثیر به سزایی دارد. همچنین فشاری که دست وارد می‌کند بسیار مهم است و باید بسیار بادقت انجام شود. کشیدگی پوست پیشانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که اگر کشیدگی کمتر از حد معقول باشد، عمق ایجاد شده کم خواهد بود و اگر کشیدگی زیادی باشد، عمیق‌تر خواهد بود و قاعدتا فرد بیشتر اذیت می‌شود؛ در نتیجه باید به این موضوع نیز توجه شود.

در زیر سه نمونه فیلم میکروبلیدینگ خواهید دید:

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ