خدمات زیبایی

بهترین مارک رنگ میکروبلیدینگ کدام است؟ انواع رنگ میکروبلیدینگ ابرو

رنگ میکروبلیدینگ

همانطور که می‌دانید، برشی که در میکروبلیدینگ ایجاد می‌شود، در زیر پوست قرار دارد و نوع رنگ میکروبلیدینگ اهمیت زیادی پیدا می‌کند، چرا که باید ماندگاری بالایی داشته باشد. البته ماندگاری رنگ به نوع پوست نیز بستگی دارد، اما رنگ مرغوب ماندگاری ده ماهه تا یک ساله دارد. به همین دلیل، رنگ میکروبلیدینگ ابرو، رنگی با غلظت بالا و بر پایه آب است. علاوه بر مارک رنگ میکروبلیدینگ، ترکیب رنگ متناسب پوست هر فرد نیز مهم است که اگر فرد حرفه‌ای باشد، باید بهترین رنگ را انتخاب کند.

بهترین مارک رنگ میکروبلیدینگ

زمانی که می‌خواهید بهترین مارک رنگ میکروبلدینگ را خریداری کنید و یا بدانید که کدام برند بهتر است ممکن است با برندهای زیادی روبه‌رو شوید و در نهایت نتوانید تصمیم درستی بگیرید! اما مورد بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برندهای مختلفی وجود دارد که جزء بهترین‌ها هستند و آرایشگران و مجموعه‌های معتبر زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند که مشخصا هزینه میکروبلیدینگ را افزایش خواهند داد.

  1. بهترین برند رنگ برای میکروبلیدینگ برندی است که به اصطلاح امتحان خود را پس داده باشد! بین آرایشگران شهرت داشته باشد.
  2. دارای تاریخ انقضا باشد.
  3. دارای مجوز و تاییدیه از وزارت بهداشت جهانی باشد.

این 3 مورد اصلی‌ترین نکاتی است که در انتخاب رنگ بلیدینگ باید به‌خاطر داشته باشید. اگر دوست دارید که آموزش میکروبلیدینگ را در مراکز معتبر بگذرانید روی آن کلیک کنید!

رنگ بلدینگ می‌تواند از مواد معدنی مثل اکسید فلز آهن تشکیل شده باشد، می‌توانند طبیعی و برپایه مواد طبیعی باشند و یا مواد مصنوعی رنگ را تشکیل داده باشند. در ادامه این صفحه از “مدلشین” به معرفی برند‌هایی می‌پردازیم که رنگ میکروبلیدینگ ابرو با کیفیت بالایی دارند.

برند رنگ میکروبلیدینگ KP

یکی از این برندها، برند رنگ میکروبلدینگ KP است که در سراسر جهان طرفدار دارد. این رنگ برپایه مواد معدنی است و از مواد مصنوعی در ساخته شدن آن استفاده نشده است. همچنین بالاتر اشاره کردیم که رنگ میکروبلیدینگ ابرو باید از غلظت بالایی برخوردار باشد و این رنگ دقیقا همین ویژگی را دارد و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. البته شما می‌توانید قل از استفاده از رنگ، حدود بیست دقیقه آن را زودتر بریزید و آبی که روی آن جمع شده است را تخلیه کنید و بدین صورت رنگی با غلظت بالاتر نیز خواهید داشت. رنگ تاتو KP، 47 رنگ متنوع دارد.

رنگ میکروبلدینگ پرمابلند(PERMA BLEND)

یکی دیگر از برندهای باکیفیت، مارک رنگ میکروبلدینگ پرمابلند(PERMA BLEND) است. این رنگ نیز از غلظت بالایی برخوردار است و می‌توانید از آن به عنوان رنگ بلیدینگ ابرو استفاده کنید. دقیقا مشابه رنگ تاتو KP، می‌توانید رنگ را در تشتک بریزید و چند دقیقه صبر کنید تا رنگ ته نشین شود و بدین صورت از رنگی با غلظت بالاتر برای میکرونیدلینگ استفاده کنید.

مارک رنگ میکروبلیدینگ سوپر فیبروز

برند دیگری که می‌توان برای رنگ میکروبلیدینگ نام برد، سوپر فیبروز است که رنگی از انواع رنگ‌های طبیعی است و ماندگاری بالایی نیز دارد.

مارک پورپیگمنت

پورپیگمنت نیز از مارک‌های رنگ میکروبلیدینگ ابرو است که طرفداران زیادی دارد و بر پایه مواد طبیعی تولید شده است. یکی از ویژگی‌های خاص این رنگ، این است که می‌توان هم از حلال آبی و هم حلال روغن استفاده کرد و برای هر دو پایه کاربرد دارد و به همین دلیل مورد علاقه بسیاری از افراد است.

رنگ غیر مجاز و نامرغوب میکروبلیدینگ

به صورت کلی، انتخاب رنگ یکی از مهم‌ترین بخش‌های میکرونیدلینگ ابرو است و اگر به خوبی انتخاب نشود، جلوه خوبی روی صورت فرد نخواهد داشت. به همین دلیل فرد حرفه‌ای و با تجربه با شناخت انواع رنگ‌ها و متناسب با انواع پوست، بهترین رنگ را انتخاب می‌کند. اما در غیر این صورت استفاده از رنگ‌های نامرغوب و بی‌کیفیت در بلیدینگ مضرات زیر را با خود به همراه دارند:

  • عفونت‌های پوستی
  • لکه‌های خون در چشم
  • نابینایی
  • ورم کردن لب‌ها
  • خارش پوست
  • سوزش چشم

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ