مدل کیف چرم, مدل کیف مردانه

جدیدترین مدل کیف جیبی مردانه که آقایان حتما می‌پسندند!

مدل کیف جیبی مردانه

یکی از هدایایی که میتوانید به آقایان بدهید و آن‌ها را بسیار خوشحال کنید؛ کیف جیبی می‌باشد اما این هدیه باید به صورت کاملا هوشمندانه انتخاب شود!
مدل کیف جیبی مردانه در انواع مختلفی در بازار وجود دارد که پرطرفدارترین آن‌ها جنس چرمی می‌باشد که باز هم رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای تیره آن از محبوبیت بیشتری برخوردار می‌باشد.


کیف‌های جیبی مردانه در سایزهای مختلف و مدل‌های متفاوتی وجود دارند. کیف‌های کوچک پول که متناسب برای جیب شلوار می‌باشند و اسکناس به حالت تاشو درون آن قرار می‌گیرند.


مدل دیگر کیف جیبی مردانه مدل بزرگ‌تر و به اصطلاح مدل کتی آن می باشد که اسکناس به صورت کاملا صاف و بدون تا درون کیف قرار می‌گیرد؛ برخی از این مدل‌های کیف جیبی به صورتی طراحی شده‌اند که ضمن داشتن جای کافی برای گذاشتن کارت‌های بانکی درون آن، از جای موبایل نیز برخوردار می‌باشند.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

(1) Comment

  1. سیدجواد شهیدحسینی says:

    سلام
    کیف مردانه عکس گذاشتید برای فروش دارید

    کیف
    By ملیحه طجری / 2020-06-13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ