مدل موی کوتاه دخترانه

چند مدل موی کوتاه دخترانه که شما را وسوسه می‌کند! همراه عکس

همه دخترها در هر سنی که باشند دوست دارند دوست دارند تغییری در ظاهر خود ایجاد کنند؛ اولین چیزی که به فکر دخترها می‌رسد مدل مو می‌باشد. آن‌ها احساس می‌کنند با این کار تا چند ماه حس و حال خیلی خوبی دارند. البته اگر زیر دست یک آرایشگر ماهر بیفتند!

اکثر دخترها فکر می‌کنند که داشتن مدل مو کوتاه ریسک بزرگی است اما باید بگوییم که در دو سال اخیر مدل مو کوتاه دخترانه بسیار مورد توجه سبلریتی‌ها قرار گرفته است و در دنیای فشن جایگاه ویژه‌ای باز کرده است.

مدل مو کوتاه دخترانه می تواند شامل انواع مختلفی باشد اما چیزی که مهم است آن است که آیا مدل انتخابی ما به فرم صورتمان می‌آید یا خیر؟!

یکی دیگر از نکاتی که دختران برای کوتاهی مو باید به آن توجه داشته باشند میزان پرپشتی موهای آن‌هاست! به طور مثال اکثرا برای موهای پرپشت انتخاب مدل موی کوتاه دخترانه بسیار راحت است چرا که می‌توانند با انتخاب مناسب و توجه به فرم صورت خود دست به کار شوند.

اما اگر موهای کم پشتی دارید برخی از مدل‌ها را باید صرف نظر کنید. این بدان معنا نیست که اصلا نمی‌توان سمت آن مدل موی کوتاه دخترانه زیبا رفت! بلکه در صورت انجام کار و کوتاهی شاید آن جلوه دلخواه را نداشته باشد.

این را نیز باید یادآور شویم که کوتاهی اندازه‌های مختلفی دارد! برخی از کوتاهی‌ها به اندازه 1 سانتی متر انجام می‌شوند و برخی دیگر تا کمر هستند! اما در اینجا منظور از کوتاهی واقعا کوتاه کردن مو می‌باشد یعنی نهایت تا گردن. یعنی زمانی که موهای شما بلند است و آن را بخاطر موخوره کوتاه می‌کند در جواب به دیگران خواهید گفت موهایم را کوتاه کردم اما این درست نیست!

برای انتخاب مدل موی کوتاه دخترانه اصلا نگران مراسم‌ها و مهمانی‌های خود نباشید! می‌توانید با استفاده از اتو مو، بابلیس و هر ابزاری که در اختیار دارید موهای خود را آرایش کنید و یا آرایشگرها با استفاده از اکستنشن و پستیژ یا کلاه گیس می‌توانند مدل دلخواه شما را درست کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه‌های اجتماعی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.