مدل کت و شلوار, مدل لباس زنانه

همه چیز درمورد مدل کت و شلوار دخترانه: از کلاسیک تا اورسایز

مدل کت و شلوار دخترانه
مدل کت و شلوار دخترانه

در طول قدمت صنعت مدل لباس، کمتر لباسی را مثل کت و شلوار دخترانه و زنانه میتوان یافت که اینچنین بین زنان و دختران جوان بصورت یک انتخاب همیشگی مطرح باشد.

در این صفحه “مدلشین” تعدادی از بهترین و به روزترین مدل کت و شلوار دخترانه را با هم مرور میکنیم تا این بار راحت تر بتوانیم مدل مورد علاقه خود را پیدا کنیم.

کت و شلوار از آن دسته لباس هایی است که فارغ از جنسیت، همیشه بین زنان و مردان محبوب بوده و از آیتم های واجب در کمدها است. مدل کت و شلوار دخترانه و زنانه شبیه به کت و شلوارهای مردانه است اما معمولا ظرافت و پیچیدگی های بیشتری نیز دارد.

البته در سال اخیر به کارگیری مدل های اورسایز و کژوال برای مدل کت و شلوار دخترانه تبدیل به یکی از پرطرفدارترین ترندهای حاضر بین دختران جوان شد.

کت و شلوار دخترانه و زنانه در هر مدلی، چه گشاد و اورسایز و چه فیت و کلاسیک همیشه طرفداران خاص خود را دارد؛ چرا که در عین ایجاد یک ظاهر شیک و خیره کننده، همیشه میتواند برای صاحب استایل تازگی و جذابیت در تیپش ایجاد کند.

مدل‌های کلاسیک کت و شلوار برای خانم ها همواره مطرح بوده و یکی از بهترین انتخاب ها برای مراسم های رسمی، قرارهای کاری و مناسبت های خاص به حساب می آید. مدل‌های کت و شلوار دخترانه کلاسیک معمولا متشکل از یک شلوار راسته و یک کت نسبتا کوتاه فیت با یقه محبوب انگلیسی است که با پاشنه بلند ست میشود.

یقه های محبوب دیگر مثل یقه آمریکایی، یقه آرشال، یقه هفت، یقه ایستاده و یا حتی بدون یقه نیز برای دختران مدل های زیبایی خلق میکنند که هر یک طرفدار خاص خود را دارند.

خانم ها با هر مدل اندام، لاغر و نحیف تا درشت اندام، میتوانند بدون داشتن دغدغه چگونه به نظر رسیدن اندامشان کت و شلوار بپوشند و ایرادهای اندامی خود را به لطف ویژگی های مدل کت و شلوار دخترانه به خوبی مخفی کنند. بسته به سایز بالا تنه میتوان از مدل های مختلف یقه برای کت زنانه استفاده کرد.

همچنین میتوان از یک کمربند نیز برای تاکید بر روی فرم کمر بر روی کت استفاده کرد.
شلوارها نیز میتواند مدل های مختلفی داشته باشد. شلوار تنگ، لوله تفنگی، دمپا گشاد و … هر یک میتوانند استایل های متفاوتی در مدل کت و شلوار دخترانه و زنانه ایجاد کنند. و البته کاربرد هر یک از این مدل ها نیز به تناسب آن متقاوت خواهد بود.

و اما کت و شلوارهای اورسایز و کژوال. دختران برای پوشیدن کت و شلوارهای اورسایز دخترانه با یکدیگر به رقابت میپردازند چرا که با این پوشش خاص تر و دلرباتر از همیشه به نظر خواهند رسید.

طرفداران راحتی و سبکی در پوشش روزمره بیشتر از هر گروهی طرفدار کت و شلوارهای سبک کژوال هستند چرا که میتوانند حس راحتی و آزادی بی نظیری را ضمن داشتن یک ظاهر شیک و به روز در آن تجربه کنند. این مدل بیشتر با کفش کتانی ست میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ