خدمات زیبایی

معرفی متخصصین فیبروز ابرو و هزینه فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

با معرفی یکی دیگر از خدمات زیبایی مدلشین فیبروز ابرو با ما همراه باشید. همانطور که ممکن است عکس‌های زیادی را در اینترنت دیده باشید و یا اسم آن را شنیده باشید، تصمیم به انجام آن را داشته باشید. البته پیدا ا کردن متخصصین فیبروز ابرو یکی از مهمترین کارهایی است که حتما باید به آن دقت زیادی داشته باشید. بنابراین در این صفحه از مدلشین به معرفی بهترین متخصصین جهت انجام فیبروز و هزینه فیبروز خواهیم پرداخت و نکات مهمی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

جهت اقدام برای انجام میکروبلیدینگ و معرفی متخصصین در مدلشین روی آن کلیک کنید.

متخصصین فیبروز ابرو در تهران

متخصص فیبروز ابرو

برای پیدا کردن متخصص فیبروز حتما موارد زیر را درنظر داشته باشید:

  • اولین موردی که باید به آن دقت کنید دیدن نمونه کار متخصص می‌باشد. حتی بهتر است به صورت حضوری زمانی که متخصص در حال انجام فیبروز می‌باشد کار او را مشاهده نمایید.
  • داشتن تاییدیه از وزارت بهداشت و مجوز انجام فیبروز ابرو یکی از موردهایی است که ممکن است از آن غافل شوید. دیده شده که برخی از افراد با پرس‌وجو برخی افراد را به منزل خود راه میدهند و افراد با نشان دادن چند نمونه کار، شروع به انجام فیبروز می‌کنند که این افراد ممکن است از وسایل بهداشتی، رنگ‌های مرغوب و … استفاده نکنند و در پایان کار پشیمان شوید. پس به این نکته توجه کنید.
  • همانطور که در مورد قبل به آن اشاره شد، استفاده از رنگ ارجینال و درجه یک برای فیبروز ابرو، استفاده از لوازم استریل و سوزن‌های یکبار مصرف بسیار بسیار مهم است. متاسفانه برخی افراد سود طلب این مورد را نادیده گرفته و بهداشت را رعایت نمی‌کنند. در نهایت آسیب دیدن به پوست و سایر مشکلات پوستی ممکن است برای افراد پیش بیاید.
  • نکته بعدی که شاید برخی افراد به آن توجهی نداشته باشند به این شرح است: برخی افراد هنگام ورود به سالن زیبایی و با دیدن نمونه کار متخصص و صحبت‌های متخصص، ترغیب خواهند شد که همان روز کار فیبروز ابرو را انجام دهند که با صراحت پیشنهاد می‌کنیم از این امر خودداری کنید. تحقیقات کامل را انجام دهید سپس اقدام کنید.
  • در پایان پیشنهاد می‌کنیم در ایامی که سالن‌های زیبایی شلوغ می‌باشند کار فیبروز ابرو را انجام ندهید؛ زیرا فیبروز کاری بسیار ظریف و با دقت است که نیاز به تمرکز دارد پس برای انجام آن عجله نکنید!

هزینه فیبروز ابرو

خدمتقیمت به تومان
هزینه فیبروز ابرواز 800.000
قیمت ترمیم فیبروزاز 200.000
قیمت ریمو فیبروزاز 1.000.000
هزینه ریمو جلسه دوماز 500.000
هزینه فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو به دو مورد بسیار مهم بستگی دارد:

  1. اولین نکته تخصص فیبروز کار است. هرچه تخصص فیبروز کار بیشتر باشد هزینه بیشتر خواهد بود. اما در نظر داشته باشید که این هزینه بیشتر از یک مقدار مشخص از نرخ اتحادیه نباید باشد.
  2. رنگی که برای ابروهای شما استفاده می‌شود. ماندگاری رنگ در فیبروز بسیار مهم است هرچند که بیشترین مانداگاری تا یک سال است، اما برخی رنگ‌ها به سرعت ریزش دارند و قرمز خواهند شد. بله قرمزی هم موردی است که متخصص فیبروز ابرو باید به آن دقت داشته باشد. برند رنگ‌های اورجینال و با کیفیت این موارد را حل کرده‌اند.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ