خدمات زیبایی

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ ابرو

روش‌های متنوعی برای زیباسازی و پر کردن ابرو وجود دارد که روز به روز به پیشرفت تکنولوژی، این روش‌ها نیز به روز می‌شوند و روی صورت، طبیعی‌تر جلوه می‌کنند. از جمله روش‌های پرطرفدار و جدید که این روزها بسیار کاربرد دارند، می‌توان به میکروبلیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن و فیبروز اشاره کرد. تمامی این روش‌های تتوی ابرو شبیه یکدیگر هستند و تنها تفاوتی جزئی در بین آن‌ها وجود دارد که در ادامه به بررسی فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ ابرو و همچنین تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن می‌پردازیم.

اگر بخواهیم این سه مورد را در دو گروه قرار دهیم، بهتر است میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در یک گروه و فیبروز در گروهی دیگر قرار گیرد، چرا که تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن تنها در ابزار است اما فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ ابرو در متد است.

بهترین مارک رنگ میکروبلیدینگ کدام است؟ انواع رنگ میکروبلیدینگ ابرو را اینجا بخوانید.

  • میکروبلیدینگ به وسیله وسیله‌ای شبیه تیغ به نام بلید انجام می‌شود که با ایجاد برش‌هایی در پوست، رنگ را به لایه‌های عمیق‌تر می‌رساند. این روش ماندگاری نیمه دائمی دارد و در افراد مختلف باتوجه به نوع پوست متفاوت است. عوارض میکروبلیدینگ ابرو را بخوانید!
  • اما میکروپیگمنتیشن به وسیله یک دستگاه با سوزان‌هایی که به صورت دایره‌ای قرار گرفتند و تزریق رنگ را به لایه‌های پوست انجام می‌دهند، صورت می‌گیرد. این روش ماندگاری بیشتری دارد که برای رژ لب و خط لب استفاده می‌شود. بنابراین تفاوت این دو روش تنها در روش انجام دادن به وسیله تیغ و یا دستگاه است و همچنین ماندگاری متفاوتی نیز دارند. میکروپیگمنتیشن از ظرافت کمتری برخوردار است، مگر اینکه به روش نانو بروز انجام شود.
  • فیبروز به روشی گفته می‌شود که طی آن طراحی ابرو طبق نسبت فی انجام می‌شود و سلیقه زیباجو در نظر گرفته نمی‌شود. این روش مناسب افرادی است که قبل از این کار، اقدام دیگری برای تتو ابرو با هر روش دیگری نکرده‌اند.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ