کرم پودر

بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب کدام است؟ معرفی بهترین برندها

بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب

آرایش پوست های چرب، به دلیل وجود جوش یا منافذ باز روی پوست، نیاز به مهارت و همچنین استفاده از بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب دارد. لوازم آرایشی مخصوص پوست های چرب اصطلاحا oil free یا فاقد هر گونه چربی هستند تا از بروز جوش های جدید یا برق افتادن روی پوست تا حد ممکن جلوگیری کنند.

در این بین استفاده از بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب کمک میکند تا منافذ باز، جوش های زیر و روی پوست و معایب دیگر تا حد خوبی مخفی شده و ضمن ایجاد یک میکاپ زیبا، اعتماد به نفس فرد را بالا میبرد.

اما باید دقت کرد همانگونه که انتخاب یک کرم پودرمناسب پوست چرب میتواند مفید و کمک کننده باشد، انتخاب نادرست آن میتواند عیوب پوست چرب را با وضوح بیشتری نمایش داده و حتی به تشدید آن نیز کمک کنند.

اگر شما هم پوست چربی دارید، پس حنما تا به حال برای رفع عیوب آن تلاش های بسیاری کرده اید و از آنجایی که گاهی اوقات این تلاش های مستمر به حد کافی نتیجه بخش نبوده و یا خسته کننده میشوند، ترجیح میدهیم با استفاده از بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب عیوب را بصورت موقتی مخفی کنیم.

البته پیشنهاد ما به شما استفاده حداکثری از مواد بهداشتی و درمانی و استفاده حداقل از محصولات آرایشی است. همچنین بین مواد آرایشی ترجیح بر استفاده از مواد آرایشی سبک و بر پایه مواد طبیعی و معدنی (مینرال) است تا اثر سو استفاده از این مواد به کمترین حد برسد.

از بین انواع مدل های کرم پودر کرمی، مایع و پودری، مدل پودری برای پوست چرب از بقیه مناسبتر است زیرا چربی پوست را بیشتر و بهتر از مدل های دیگر جذب کرده و کمتر در گذر زمان تغییر شکل میدهد.

استفاده از یک پرایمر مناسب جهت مات و مخملی کردن پوست، قبل از استفاده از کرم پودر و یک پنکیک یا پودر فیکس مناسب جهت خشک کردن و تثبیت آرایش برای بعد از استفاده از کرم پودر نیز به صاحبان پوست های چرب برای داشتن میکاپ خوب و بی نقص پیشنهاد میشود.

اگر بخواهیم لیستی شامل بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب در برندهای خارجی به شما ارائه دهیم، در این لیست اسم برندهای نام آشنایی به گوشتان خواهد خورد که در صنعت تولید لوازم آرایشی پیشرو هستند.

کرم پودر مدل استودیو فیکس از برند مک، مدل بی وزن از بابی براون، مدل هی کاور 24 ساعته از بکا، مدل بادوام از لنکوم، مدل مات مخملی از میکاپ فوراور، مدل پوست بی وزن از اربن دیکی، مدل همیشه مات از کلارینس، مدل ضد جوش از کلینیک و مدل پوشش دوبرابر از برند استی لاودر از بهترین و محبوب ترین های برندهای خارجی کرم پودر مناسب پوست چرب هستند.

اگرچه قیمت این مدل ها خصوصا برای ما کمی بالاست ولی به دلیل کیفیت مواد به کار رفته شده و حفظ جوانی و رطوبت پوست ضمن ایجاد کاور بالا و رفع عالی عیوب و جوش های صورت، میتوانند گزینه هایی بی نظیر برای آرایش پوست چرب باشند.

اگر بخواهیم با هزینه کمتری بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب را انتخاب کنیم، میتوانیم از برندهای خارجی میان رده و یا برندهای مطرح ایرانی استفاده کنیم. بعنوان مثال کرم پودر پوست چرب بادوام از برند ریمل لندن، مدل بدون نقص از برند لورال فرانسه و مدل فوکس عکاسی برند وت اند وایلد انتخاب های خوب و مقرون به صرفه ای میباشند که عملکرد نسبتا خوبی نیز دارند.

 کرم پودر پوست چرب ارزان قیمت تر
کرم پودر پوست چرب ارزان قیمت تر

در میان برندهای ایرانی نیز کرم پودر مخملی برند مای، کرم پودر این لی و کرم پودر بادوام کالیستا و کرم پودر مات شون از کیفیت بالایی برخوردار بوده و توانسته اند مشتریان پروپاقرصی در میان برندهای خارجی موجود در بازار برای خود دست و پا کنند.

بهترین مارک کرم پودر پوست چرب ایرانی
بهترین مارک کرم پودر پوست چرب ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ