میکروبلیدینگ

معرفی کلینیک تخصصی میکروبلیدینگ در تهران و قیمت | مدلشین

یکی از اقدامات پرطرفدار این روزها در خدمات زیبایی، میکروبلیدینگ است. از آن جایی که میکروبلیدینگ به وسیله تیغ انجام می‌شود و رنگ را به صورت عمقی ترزیق پوست می‌کند، بنابراین مهارت فردی که میکروبلیدینگ را انجام می‌دهد و همچنین بهداشت آن مرکز، اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

به همین دلیل ممکن است مرکزی هزینه‌ی بیشتری را در نظر بگیرد، اما به دلیل تخصص فرد و همچنین رعایت نکات بهداشتی، این هزینه به صرفه است و نباید هزینه‌ی بسیار کم برخی مراکز شما را گمراه کند. یکی دیگر از فاکتورهای مرکز خوب میکروبلیدینگ در تهران، نمونه کارهای موفق و زیاد آن‌هاست. بهتر است قبل از دریافت خدمات میکروبلیدینگ، از آن مرکز نمونه کار بخواهید.

همانطور که گفته شد، هزینه بسیار کم برخی مراکز نباید باعث گمراهی شما شود و شما نیز به دلیل قیمت خیلی پایین آن‌ها نباید این مراکز را انتخاب کنید.

قیمت میکروبلیدینگ در تهران

درواقع قیمت میکروبلیدینگ در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • هرچقدر تجربه، مهارت و سابقه فردی که میکروبلیدینگ را برای شما انجام می‌دهد بیشتر باشد، قاعدتا هزینه بلیدینگ بالاتر می‌رود، چرا که دریافت خدمات شما طبق همان چیزی که مد نظر داشتید، تضمین شده است و از این بابت نگرانی شما کمتر خواهد بود.
  • نوع خدمات و مقداری که دریافت می‌کنید نیز در قیمت میکروبلیدینگ تاثیرگذار خواهد بود. درواقع هرچقدر حجم کار شما بیشتر باشد، هم میزان مواد مورد استفاده بیشتر خواهد بود و هم زمانی که فرد باید روی کار بگذارد، در نتیجه هزینه بالاتر خواهد بود. گاهی فرد فقط قصد پر کردن بخشی از ابرو یا لب را دارد، اما گاهی نیاز به بلیدینگ همه قسمت‌ها دارد، و خب قاعدتا قیمت میکروبلیدینگ با توجه به میزان خدمات دریافتی، متفاوت خواهد بود.
  • انتخاب مرکز میکروبلیدینگ نیز در قیمت میکروبلیدینگ تاثیر دارد، چرا که علاوه بر متخصصان مرکز، تجهیزات و امکاناتی که استفاده می‌شود متفاوت است.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

باید بگوییم که بهترین مرکز ارائه خدمات میکروبلدینگ در تهران دارای ویژگی‌های زیر می‌باشند:

  1. رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به ویژه در ایام بیماری ویروس کرونا
  2. دارای مدارک معتبر از صنف آرایشگران زنان تهران
  3. دارای نمونه کار معتبر
  4. متخصص بودن پرسنل جهت انجام میکروبلیدینگ
  5. استفاده از رنگ‌های معتبر با ماندگاری بالا
  6. استفاده از وسایل یکبار مصرف و استریل کردن ابزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه‌های اجتماعی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.