استایل مردانه

چگونه یک استایل پاییزی پسرانه شیک داشته باشیم؟

استایل پاییزی پسرانه

خوشتیپ بودن و داشتن ظاهری آراسته یکی از کارهایی است که اکثران به آن توجه دارند. درواقع با استایل خود می‌توانند شخصیت خود را نمایان کنند. داشتن یک استایل پاییزی پسرانه جذاب و شیک میتواند علاوه بر القا کردن یک حس خوب، شما را در هر موقعیت شغلی و اجتماعی نیز به خوبی نمایان کند.

یکی از مهمترین موارد در استایل پاییزی پسران انتخاب رنگ مناسب اسن. منظور مناسب بودن رنگ با پوست صورت و رنگ فصل می‌باشد. حتما زمانی که لباسی را پوشیده اید با این جمله مواجه شده‌اید که وای چقدر این رنگ به تو می‌آید! پس از فرصت استفاده کنید و در تناژ رنگی آن و یا خود آن رنگ استفاده کنید.

اگر شما عاشق رنگ جیغ هستید اما نمیخواهید لباس خود را با آن رنگ انتخاب میکنید حتما لازم نیست تا این کار را انجام دهید. میتوانید یکی از اکسسوری‌های خود را با رنگ جیغ انتخاب کنید مثل شال گردن یا کلاه و جوراب. استفاده از پلیور، ژاکت، جلیقه، هودی، سوئیشرت، بلوز، کت، شلوار جین و پارچه‌ای میتواند استایل پاییزی پسرانه زیبایی را بسازد.

اما اینکه شما چه جنسی را دوست دارید بسیار مهم است! آیا طرفدار چرم هستید؟ یا ترجیه میدهید یک کت فوتر بپوشید. برای این کار بهتر است تمام شرایط و موقیت خود را در نظر داشته باشید.

درباره نویسنده

من کارشناسی فیزیک خوندم. بیش از ۳ ساله که در زمینه تولید محتوا در حوزه های مد و پوشاک و آرایشی بهداشتی فعالیت دارم. همیشه دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم با دیگران به اشتراک بگذارم و شدیدا از این کار لذت می‌برم. به نظرم اشتراک گذاری اطلاعات درست در هر زمینه‌ای با دیگران، علاوه بر القا حس خوب به دیگران، باعث میشه بیشتر جستجو کنیم و خودمون رو ارتقاء بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و رزرو میکروبلیدینگ